Yağsan Otomotiv Tic. ve San. Ltd. Şti. olarak firmamızın bünyesinde bulundurduğumuz bayiliklerimiz;

Altınbaş Holding Enerji Grubu şirketlerinden ALPET, Türkiye ve KKTC’de faaliyet göstermekte ve bölgesel güç olma hedefi ile büyümeye devam etmektedir.
ALPET, K.K.T.C’de temellerinin atıldığı 1997 yılından itibaren, genç, dinamik ve sektörde tecrübeli ekibi ile faaliyette bulunduğu her ülkede hizmet ve ürün kalitesiyle fark yaratarak enerji sektöründe dinamikleri belirleyen firmalar arasına girmiştir.
2001 yılında Türkiye’de faaliyete başlayan ALPET kısa zamanda akaryakıt dağıtım sektörünün önemli markalarından biri haline gelmiştir. Türkiye’nin en yüksek depolama kapasitesine sahip akaryakıt dağıtım şirketlerinden biri olan ALPET’in Kocaeli, İzmir, Mersin, Kırıkkale, Samsun, Batman’da dolum tesisleri, Antalya ve Marmara Ereğli’sinde ikmal noktası bulunmaktadır.
Türkiye genelinde 400’ün üzerinde istasyon ile faaliyet gösteren ALPET, istasyon ağını geliştirmek, verimliliğini artırmak üzere yatırımlarına hızla devam etmektedir.
İstasyonlarında ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmak için aralıksız çalışan ALPET’in akaryakıt ürünlerinin kalitesi ALPET depolarından başlayarak aracın deposuna girinceye kadar geçtiği tüm aşamalarda ALPET denetimi altındadır.

Türkiye LPG pazarının genç üyesi Exengaz, 2007 yılında kuruldu ve kısa zamanda büyük başarılara imza attı. Bugün pazarın önemli bir oyuncusu olma yolunda ilerleyen Exengaz, Nisan 2010’dan bu yana İpragaz gücü ve desteğiyle yoluna devam etmektedir.
Türkiye genelinde yaklaşık 350 bayisiyle müşterilerinin enerji ihtiyaçlarını karşılama noktasında var gücüyle çalışmaya devam eden Exengaz, Türkiye LPG pazarının çevik ve dinamik oyuncusu haline gelmiştir.
Exengaz kuruluşundan itibaren ürün ve hizmetlerini yüksek standartlarda sunma amacıyla hareket etmekte, aynı zamanda İpragaz’ın kalite politikaları rehberliğinde dünyadaki yeni teknoloji ve uygulamaları takip edip, hayata geçirmektedir. Böylece Exengaz, daha büyük bir enerji ve kararlılıkla hedeflerine doğru ilerlemeyi sürdürmektedir.

Atak Madeni Yağ, 2005 yılının Ağustos ayında, Altınbaş Holding Enerji Grubu şirketlerinden biri olarak kurulmuştur. Aynı yıl içinde, bağımsız bir madeni yağ firması olarak Atak Madeni Yağ Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş. ticari unvanı altında, İzmir’de modern bir Madeni Yağ Harmanlama ve Dolum tesisi kurulması yönünde çalışmalara başlanmış ve 2006 yılının mayıs ayında deneme üretimlerinin tamamlanmasını takiben tesis devreye alınmıştır. Atak Madeni Yağ, yurtiçi yurtdışı pazarlarda, Alpet Madeni Yağları ve Exen Madeni Yağları markaları ile sağladığı ürün ve servisin kalitesiyle farklılaşmıştır.

Müşteri odaklı iş felsefesiyle birlikte, tek seferde en doğruyu yapmaya yönelik teknolojik altyapısı ve imkânları doğrultusunda madeni yağ sektörünün önemli oyuncularından biri haline gelen Atak Madeni Yağ, günümüz madeni yağ teknolojisini, zaman içinde değişen ihtiyaçlara uygun biçimde en etkin şekilde sunabilecek düzeyde kendi teknolojisini üretmekle kalmayıp, yetkin ve tecrübeli kadrosuyla da, kişilerden kurumlara, etkileşim içinde olduğu tüm iç ve dış müşterilerine sunduğu ürün ve hizmetlerden duyulan memnuniyeti en üst düzeyde sağlamayı ilke edinmiştir.

Ayrıca sektördeki en yeni tesislerden biri olmakla kalmayıp, sahip olduğu teknoloji ve tüm süreçlerde “tek seferde, en doğruyu yapmak” üzere kurgulanmış kalite anlayışıyla da günümüzün yağlama teknolojisinin modern ihtiyaçlarına rahatlıkla cevap verebilecek bir yapıya sahiptir.